ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپاراتمان 106متری/محدوده فلاحی
آپاراتمان 106متری/محدوده فلاحی
22 ساعت پیش در شهرک لشکر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
106
ساخت
1400
قیمت کل
11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
108,490,000 تومان
طبقه
4
به نام خدا
متراژ: 106 متر
• سال ساخت: 1400
• طبقه: 4 از 4
• تعداد خواب: 2 خواب بزرگ با کمد دیواری جا دار
• جهت ساختمان: جنوبی دو نبش (نورگیر عالی تمام روز)
• سند: سند تک برگ آماده انتقال
• امکانات: کولر گازی، تراس کاربردی در آشپزخانه
• مشاعات تمیز
مزیت های کلیدی:
– لوکیشن عالی و دسترسی راحت
– نورگیری کامل و نقشه بدون پرتی
– آماده تحویل و مناسب سکونت یا سرمایه گذاری
برای اطلاعات بیشتر یا بازدید، تماس بگیرید
نوباغی
کارگزاری املاک ترنج بین شاهد 30 و 32
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت