تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری 2 پارکینگ

آپارتمان 100 متری 2 پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
99
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬131٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❣️به نام ایزد منان❣️

گروه تخصصی امور ملکی املاک ❣️سپهر❣️

99 متر 2 خوابه
فروشنده واقعی
قابلیت وام تا 1 میلیارد
لوکیشن آرام
زیر قیمت منطقه

❣️بهترین ها را از ما بخواهید❣️
❣️❣️اعتماد شما سرمایه ماست❣️❣️

آدرس دفتر:افسریه 15 متری سوم بین خیابان 9 و 10
املاک سپهر
ارادتمند شما:محمد پوررجب