تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری تک واحدی اکازیون

آپارتمان 100 متری تک واحدی اکازیون

1 هفته پیش در اراک

متراژ
100
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام معبود یگانه و روزی دهنده
علم الهدی
100متری تک واحدی
مجتمع کاملا ارام و بی سر و صدا
محله ای امن و خلوت با دسترسی های فوق العاده
معتمد شما :گرکانی
فایل های مشابه موجود میباشد