تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 100 متری جهاد / پرواز

آپارتمان 100 متری جهاد / پرواز

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
100
ساخت
1402
قیمت کل
2٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬900٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
درود بر همشهریان گرامی.
یک واحد آپارتمان خشک کلید تحویل طبقه 6 دو خوابه به متراژ صد متر بهترین لوکیشن همراه با پارکینگ اختصاصی و انباری به فروش می رسد . تخفیف نیز پای معامله داده میشود، لطفاً مشتری واقعی تماس بگیرد
آدرس دفتر : پرواز خیابان آسمان (( مشاور املاک هورامان ))