تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ( 101 متر 2 خوابه نوساز ) روبه آفتاب

آپارتمان ( 101 متر 2 خوابه نوساز ) روبه آفتاب

1 هفته پیش در یوسف‌آباد

متراژ
101
ساخت
1404
قیمت کل
‏34,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏336,633,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
101 متر 2 خوابه نوساز
واحد روبه آفتاب
سالن پرده خور
سرمایش و گرمایش ( داکت اسپیات )+ پکیچ
بالکن + پارکینگ و انباری و آسانسور
خوش نقشه ( بدون پرتی )
پنجره ها تمام قدی
یوسف آباد ( میدان سلماس )