تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 102متری ، 2 خواب در مهندسی زراعی

آپارتمان 102متری ، 2 خواب در مهندسی زراعی

4 ساعت پیش در مشکین‌دشت

متراژ
102
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
مشخصات:

⭐متراژ 102
⭐طبقه 3
⭐سال ساخت 1404
⭐رو به آفتاب
⭐موقعیت مکانی عالی
⭐2 خواب بزرگ
⭐دارای پارکینگ ، انباری و آسانسور
⭐بهترین متریال
⭐خوش نقشه
⭐واحد تخلیه و خام
⭐امکانات رفاهی نزدیک واحد

✅رضایت مندی و حس خوب شما از انجام معامله ملکی ، موفقیت مجموعه املاک صدرا می باشد .

شرایط پرداخت شما بهترین گزینه برای تخفیف و خرید ملک میباشد

❤ آماده معرفی واحد در قیمتهای مختلف ❤

⏰ پاسخگویی24 ساعته حتی ایام تعطیل

⚜️املاک صدرا :
شهرک بعثت ، بلوار حافظ ، میدان معلم

مشاور شما :محمدرضا گلاله پور