تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 103متری

آپارتمان 103متری

4 روز پیش در میانه

متراژ
103
ساخت
1404
قیمت کل
‏600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,825,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان فوق طبقه چهار
سقف کناف
کابینت بندی های گلس با بهترین متریال رو گازی هود مخفی .کمددیواری تو دوتا اتاق خواب جا کفشی داخل ساختمان
سقف سرویس بهداشتی کناف ضد آب
شیرآلات تکمیل دستشویی فرنگی
پکیج رادیات درجه یک
پرده نصب شده
آیفون تصویری
باکن 1*3 تازه پنجره نصب کردم
دارای آسانسور پارکینگ مشاع و انباری پشت بام
آدرس فرهنگیان کوی بنفشه کوچه دوم