تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متر 3 خواب تهرانسر

آپارتمان 105 متر 3 خواب تهرانسر

23 ساعت پیش در شهرک دریا

متراژ
105
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏17,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏164,761,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
***به نام خدا***

⭐️ 105 متر
⭐️ 3 خواب
⭐️ طبقه 3

❗️مشاور شما : آریانا