ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 105 متر نوساز وشیک/پارکینگ اختصاصی/گلبرگ
آپارتمان 105 متر نوساز وشیک/پارکینگ اختصاصی/گلبرگ
2 هفته پیش در گلبارگ
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
59,523,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
درود ارادت
⭕ فروش تخصصی انواع آپارتمان و ویلایی مناسب ساخت و سکونت
آپارتمان نوساز و شیک در طبقه سوم | ابوطالب 30، گلبرگ 4
** مساحت:** 105 متر
**️ سال ساخت:** 1402 (نوساز)
** طبقه:** سوم
✅ مشخصات
* دو خواب بزرگ (حدود 15 متر) با کمد دیواری جادار
* آسانسور 6 نفره مدرن
* پارکینگ اختصاصی امن
* پذیرایی پرنور و خوش نقشه
* کابینت های هایگلاس شیک
* سقف کناف و کاغذ دیواری ترک
* نصبیجات کامل و آماده سکونت
* دسترسی عالی به حاشیه خیابان اصلی
⭕فایلینگ قوی در منطقه
موارد مشابه فراوان هست لطفاً در صورتی که خط مشغول بود مجدد تماس بگیرید ‼️
85 متر سنددار ابوطالب 26 5850
117 متر اصغری صفر دوکله تکواحدی پارکینگ اختصاصی طبقه 5 و 6 خام 6350
90 متر صفر تکواحدی حائری پارکینگ اختصاصی طبقه 6 5950
ارادتمند شما دانیال پروانه
ساعت تماس : 9 الی 22
مسکن پدرام (بین کریمی 18و20)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.