تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری 2 خواب کلید نخورده تجریش

آپارتمان 105 متری 2 خواب کلید نخورده تجریش

6 روز پیش در تجریش

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏44,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏420,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بنام خدا

⬅️آپارتمان 105 متری کلید نخورده مدرن
⬅️دو خواب
⬅️طبقه دوم
⬅️پارکینگ ...انباری....آسانسور ..بالکن...

⬅️نور عالی از سه جهت ....
ارتفاع سقف 3/5متر
فایل های مشابه موجود میباشد .....