تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 105 متری /بافت اصلی /پیش فروش

آپارتمان 105 متری /بافت اصلی /پیش فروش

1 هفته پیش در شهرک بنفشه

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏14,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,857,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️سازنده ی بنام و خوشنام منطقه
✅️واقع در یکی از بهترین و دنج ترین کوچه های شهرک بنفشه

✅️کوچه دارای نگهبانی 24 ساعته
✅️واحد رو به آفتاب

✅️15 واحدی
✅️دارای لابی

✅️دارای باشگاه اختصاصی
✅️دارای سرایدار مقیم

✔️10 درصد از کل ثمن بابت سند کسر میگردد
✔️10 درصد تحویل

مشاور شما:✨️✨️باران عاشوری✨️✨️
(( املاک ملل ))