ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 105 متری (سازه بتنی و ضد زلزله)
آپارتمان 105 متری (سازه بتنی و ضد زلزله)
1 روز پیش در فاز 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
2,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
27,142,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
✅تمامی تصاویر مربوط به خود واحد است
✅داخل واحد 750 میلیون هزینه شده است
✅پذیرایی بزرگ سازه بتنی بهترین لوکیشن
✅دارای کناف و نورپردازی مدرن و پشت تختی و tv وال
✅کابینت بندی بزرگ جادار جنس ترک با بین کابینی
✅گاز صفحه ای سینک گرانیتی و هود لمسی مخفی
✅پکیج و رادیاتور & کولر 5000 هزار ::: با گارانتی
✅تمام واحد کاغذ دیواری پوستر ایتالیایی
✅گچ بری و قاب بندی با آیینه بندی دکوراتیو
✅کف سرامیک قرنیز شیرآلات و روشویی دوش دوقلو
✅قابلیت رهن تا 300 میلیون که از مبلغ کل کسر شده است
✅واحد در فاز شش شمالی در بلوار معارف ( اولین پروژه فاز شش بحر چهار بانده اصلی )
✅دارای گیت نگهبانی محوطه سازی کامل دارای فضای پارک (تاب و سرسره) امنیت بالا تمام پروژه محصور و دارای دوربین مدار بسته میباشد
✅پروژه تاپ و برند در شهر جدید پرند بازدید مساوی با خرید شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت