تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106متر/30بهارخواب/ویو ابدی/بورسی

آپارتمان 106متر/30بهارخواب/ویو ابدی/بورسی

2 هفته پیش در باغ فدک

متراژ
106
ساخت
1394
قیمت کل
‏5,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,113,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
آپارتمان طبقه هفتم بهترین مجموعه منطقه لوکیشن عالی به دلیل خرید واحد بزرگ تر به صورت فوری این قیمت فروش می رسد 30بهار خواب مجزای واحد که متراژ حساب نمی شود .

✅دوخواب
✅سالن خوش نقشه
✅جنوبی شرقی
✅غرق نور
✅سند تک برگ
✅دو واحدی
✅بهترین پارکینگ و انبار
✅قابلیت رهن تا 700میلیون
✅قابلیت اخز وام

همین حالا تماس بگیرید.

«استکی مشاور تخصصی فروش املاک»

«املاک بیشه»
فلکه حج خیابان شهید احمدی جنب پاساژ آریا املاک بیشه.