تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 106متری /خوش نقشه/معلم نیکمرام

آپارتمان 106متری /خوش نقشه/معلم نیکمرام

2 روز پیش در نیکمرام

متراژ
106
ساخت
1390
قیمت کل
‏9,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,150,000 تومان
طبقه
5
تاپ لوکیشن معلم
منطقه اعیان نشین و اصیل

کوچه عریض و پهن
نما و مشاعات تماما سنگ

سند تک برگ
پارکینگ
طبقه پنجم/آسانسور

106متر بدون فضای پرت
پذیرایی خوش نقشه با چیدمان خوب

2خواب با ابعاد عالی
فول کمد دیواری

آشپزخانه کد بانو پسند

بالکن کاربردی

رهافتحی

مشاورین محترم املاک تماس نگیرند
همکاری نداریم