ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 107 متری /نورگیر / ویو دار
آپارتمان 107 متری /نورگیر / ویو دار
2 هفته پیش در رودهن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
107
ساخت
1397
قیمت کل
6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
62,616,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش آپارتمان 105 متری در رودهن – موقعیت عالی و فول امکانات
واحدی بسیار خوش نقشه و تمیز در یکی از بهترین ساختمان های رودهن، مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری مطمئن
✨ مشخصات کامل ملک:
✅متراژ: 107 متر مفید
✅طبقه پنجم با چشم انداز باز و نورگیری عالی
✅دو خواب بزرگ و استاندارد با کمد دیواری
✅سال ساخت: 1397 (ساختمان بسیار سالم و خوش ساخت)
✅سیستم گرمایش و سرمایش کامل
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید همین حالا تماس حاصل فرمایید
مسکن سپهر
مشاور شما عزیزان: حسین مقدم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت