تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 109متر شیک الهیه 37

آپارتمان 109متر شیک الهیه 37

16 ساعت پیش در الهیه

متراژ
109
ساخت
1402
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,908,000 تومان
طبقه
2
آپارتمان 109متر
2خواب
پزیرایی بزرگ و نورگیر
کف سرامیک
کمد دیواری
جاکفشی
کاغذ دیواری ونقاشی ترکیبی
2لاین آسانسور
24واحدی
لابی
پارکینگ
انباری
تراس
سند ملکی آماده انتقال
قابلیت گرفتن وام
500 میلیون تومان در رهن مستاجر تا برج 5قابل تمدید با مبلغ بیشتر تا سقف 1میلیارد
لوکیشن منطقه عالی
عبدالله زاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن امیران بین میدان محمدیه و الهیه ۹