تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 109متری بسیار خوش نقشه

آپارتمان 109متری بسیار خوش نقشه

15 ساعت پیش در محمدشهر

متراژ
109
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,777,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,000,000 تومان
طبقه
4
تمیز و مرتب،بدون پرتی،سند تک برگ پارکینگ اختصاصی و دارای دوانباری،آسانسور....