ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان/110 متری/2 خواب/حاشیه مولوی
آپارتمان/110 متری/2 خواب/حاشیه مولوی
1 روز پیش در زاهدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
5,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
48,000,000 تومان
طبقه
1
«املاک درباری»
⚜️واحد 110 متری واقع در مولوی :
✅متراژ 110 متر
✅2 خواب
✅هر دو خواب نورگیر
✅رو به نما
✅ساختمان 4 طبقه 12 واحدی
✅شخصی ساز
✅کابینت هاگلس
✅سقف کناف و لاین نوری
✅گرمایش پکیج رادیاتور
✅سرمایش کولرآبی (کانال کشی شده)
✅تراس بزرگ
✅دارای منبع آب
✅آسانسور 8 نفره
✨آژانس املاک درباری از زمان عقد قرارداد تا تنظیم سند همراه شما خواهد بود.
⭕️اگر شما هم قصد فروش یا اجاره فوری ملک خود را دارید با ما تماس بگیرید.
✨امیر این دربار شمایید✨
جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید.
کارشناس فروش : سیدعلیرضا طالبی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت