تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری جهاد / پرواز / نصر

آپارتمان 110 متری جهاد / پرواز / نصر

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
2٬268٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬618٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
درود بر همشهریان گرامی
یک واحد آپارتمان واقع در بر اصلی جهاد به متراژ 110 متر دو خوابه فول امکانات تکمیل شده می باشد نیازی به توضیح نیست . برای اطلاع بیشتر تماس گرفته یا به آدرس دفتر : پرواز بر خیابان آسمان مشاور املاک هورامان مراجعه کنید.