تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری شیک

آپارتمان 110 متری شیک

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
6٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
2
سلام و عرض ادب.
#بوشهر_یادگار امام

#کد_فایل_176
تاریخ:1403/04/23
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 110
تعداد اتاق 2
طبقه 2
کل طبقات ساختمان 3
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 6
سال ساخت 1402

وضعیت سکونت : سکونت مستاجر
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,شخصی

انباری - 8/5 متر
پارکینگ اختصاصی
آیفون تصویری
کابینت ام دی اف - آشپزخانه و مطبخ
کمددیواری ام دی اف - هر دو خواب
1 سرویس بهداشتی + 1 حمام در هال
1 خواب مستر
کولر اسپیلت 30/000 گری
پرده پذیرایی
2 عدد گاز صفحه ای ، 1 عدد هود
1 عدد سینگ گرانیت ، 1 عدد سینک استیل
پکیچ + 1 عدد رادیاتور 10 تیکه برای پذیرایی + 2 عدد رادیاتور 5 تیکه برای خواب ها
2 عدد حوله خشک کن
دو عدد سرویس فرنگی
1 عدد سرویس ایرانی
2 عدد روشویی + آیینه
2 عدد دوش حمام
روشنایی کامل + کلید پریز
کف سرامیک 1 * 1

مبلغ متری :55,000,000 تومان
مبلغ کل :6,050,000,000 تومان

املاک زنگویی
آدرس دفتر : امام رضا پلاک 3