تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110 متری کلید نخورده / کوی پلیس

آپارتمان 110 متری کلید نخورده / کوی پلیس

3 روز پیش در ملایر

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,030,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
✨️ راشا ، راه روشن خانه دار شدن ✨️

فروش آپارتمان 110 کلید نخورده/ کوی پلیس

✨️ پنج طبقه دو واحدی
✨️ واحد قوق طبقه سوم
✨️ دوخوابه
✨️ سال ساخت 1405

✨️ نور گیر عالی
✨️ خوش نقشه
✨️ خوش چیدمان
✨️ موقعیت مکانی بسیار خوب
✨️ پارکینگ ، انباری ، آسانسور
✨️ موعد تحویل مرداد ماه
✨️ سند شش ماه بعد از تحویل

✨️ قیمت هر متر : 73/000/000
✨️ قیمت کل : 8/030/000/000

شرکت املاک راشا اولین دپارتمان تخصصی املاک در ملایر
آدرس دفتر : میدان آزادگان به سمت چهار راه 24متری نبش کوچه خورشید

با احترام خدابخشی