تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110متری/تکمیل/امیرکبیر/شیک و لوکس

آپارتمان 110متری/تکمیل/امیرکبیر/شیک و لوکس

2 روز پیش در فین بزرگ

متراژ
110
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,860,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,363,000 تومان
طبقه
2

‏‎سلام و عرض ادب

کارگزار امور ملکی ✨عبدالکریمی✨

تازه ساز

✔️متراژ 110 متر

__________________________
شفافیت و آرامش در معامله با مشاوره حقوقی در تنظیم قرارداد
در املاک اسکان
آدرس:امیرکبیر صدمتر پایین تر از مسجدالحسین(ع) به طرف چهارراه سلمان
__________________________
‏‎⚜️خرید فروش و پیش فروش
‏‎⚜️رهن و اجاره
‏‎⚜️پیمانکاری ومشارکت در ساخت