تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 110متری دونبش نوساز جهانشهر

آپارتمان 110متری دونبش نوساز جهانشهر

3 هفته پیش در حاجی آباد

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,000,000 تومان
طبقه
1

✅قبل از افزایش مجدد قیمت ها خرید کنید ✅

☑️ 110 متر خوش نقشه رو به نما
☑️دوخواب بزرگ رو به نما
☑️ملک 2 نبش شمالی سرتاسر پر نور حتی خواب ها
☑️بالکن قابل چیدمان
☑️تجهیز شده با بهترین متریال روز
☑️ساختمان 8واحدی و بسیار آرام
☑️مشاعات با رسیدگی مناسب
☑️دسترسی آسان و سریع به مراکز رفاهی .تفریحی ودرمانگاهی و غیره و چند قدمی پارک خانواده