تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 111 متر/ 2خواب /کلید نخورده/

آپارتمان 111 متر/ 2خواب /کلید نخورده/

1 هفته پیش در جمهوری

متراژ
111
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,054,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✨ دپارتمان املاک راگا | Raga Real Estate Department
✅ مشاوره صادقانه
✅ قیمت گذاری واقعی
✅ همراهی تا نهایی شدن معامله
هدف ما معامله درست است، نه صرفاً معامله سریع.

فایل ویژه | مناسب سکونت
لوکیشن عالی | دسترسی مناسب | زیرقمت منطقه

مشخصات کل
متراژ: 111
نوع ملک: آپارتمان
تعداد خواب: 2
سال ساخت: 1404
وضعیت سند: 6 دانگ

بدون پرتی
طبقه 1 از 6

دپارتمان املاک راگا
کارشناس تخصصی در منطقه 4 آقای ایمانی