ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 111متری منطقه دو
آپارتمان 111متری منطقه دو
1 سال پیش در محمدیه-قزوین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
111
ساخت
1403
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬081٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
««««««« املاک باما »»»»»»»»
⭕فروش یک دستگاه آپارتمان نوساز کلید نخورده
⭕تکمیل و آماده واگذاری
⭕لطفا جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر املاک باما مراجعه فرمایید
آدرس دفتر: زیباشهر منطقه دو خیابان مطهری مابین کوچه یاس هجدهم و یاس بیستم املاک باما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
سیامک رحیمی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت