تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متر/ 3 خواب/ تکواحدی

آپارتمان 112 متر/ 3 خواب/ تکواحدی

2 سال پیش در قزوین

متراژ
112
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬821٬000 تومان
طبقه
1
◀️ املاک دی دانشگاه
◀️ خیابان دانشگاه جنب داروخانه پارس بین کوچه32و34
-------------------------------------------------------------------
⚜️✔️مالکان محترم لطفا جهت ثبت ملک
خود در پنل املاک دی عدد 1 رو به این شماره ارسال نمایید تا در زمان مناسب با شما تماس بگیریم⚜️✔️
کارشناس:مهندس آقاسی

دارای پارکینگ سندی غیر مسقف
✅️ 4 طبقه تک واحدی
✅️112 متر
✅️ طبقه1
✅️3 خواب
✅️شمالی
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ...