تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متر // الهیه

آپارتمان 112 متر // الهیه

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
112
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,035,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
املاک مجلل
✨ املاک مجلل برای شما بهارین ترین روزها و بهترین انتخاب ها را آرزو می کند ✨

فروش آپارتمان سه نبش الهیه

● 112 متر
● سه نبش / تک واحد
● طبقه اول از 3
● سال ساخت 88
● دو خواب

امکانات واحد:

○ آسانسور
○ 2 عدد پارکینگ
○ بالکن سرتاسر مشرف به آشپزخانه
○ فول نصبیات
بازسازی شده
نورگیری بینظیر
سند تک برگ

مناسب خانواده های خاص پسند در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه.

☎️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مدیریت: حامد منصور حسینی
مشاور شما: تینا غیبی