تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متری* 2 خواب* مهدوی پور

آپارتمان 112 متری* 2 خواب* مهدوی پور

13 ساعت پیش در ایران

متراژ
112
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏258,928,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 112 متری
ایران- مهدوی پور
2 خواب
آسانسور ✅
پارکینگ ✅
خوش نقشه ✅
متریال درجه یک ✅
موقعیت عالی ✅

کارشناسان املاک شمیرانی
کارشناس : خانم درستی