تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متری دوبلکس 2خوابه با پنت هاوس

آپارتمان 112 متری دوبلکس 2خوابه با پنت هاوس

2 هفته پیش در ولکس

متراژ
112
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,035,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
باسلام از برنامه خوب دیوار
آپارتمان دوبلکس راه جدا2واحدی مورد فروش طبقه بالا یک سالن و آشپزخوانه با ایوان 2 سرویس بهداشتی یک حمام جدا آبشهر برق گاز جدا دارای یک پنت هاوس در بالا هر اتاق داراری کمد دیواری یک کمد دیواری بسیار بزرگ در پاگرد دارای 2 اسپیلت 24 هزار در پایین و 18 هزار در بالا دیوار کاغذ دیواری با بالاترین کیفیت دیوار آینه کاری انجام شده بشدت خوش ساخته صقف کاملن کناف کاری شده دارای 4 عدد لوستر شیر آلات اهرمی اتاق خواب ها بزرگ گاز رو میزی هود با بالاترین کیفیت خانه شخصی ساز میباشد و با بالاترین متریال ساخته شده
لوکیشنی فوقلاده عالی منطقه 1 ولکس منطقه 4 حمیدیان
باخریدار واقعی راهم میام
همکاری با املاکم انجام میدم