تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112 متری / طبقه دوم / کفاش / پله ها نرم

آپارتمان 112 متری / طبقه دوم / کفاش / پله ها نرم

3 هفته پیش در آبکوه

متراژ
112
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,553,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️به نام خالق هستی
⚜️کارگزاری املاک سیرجانی
⚜️مشاور شما : نداف
_______________________________________
لوکیشن عالی
3 طبقه 4 واحد
112 متر
انباری و تراس

تا برج 6 مبلغ 780 م در رهن میباشد
✴️منباب بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید