تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112متر2خواب صفر فروشی

آپارتمان 112متر2خواب صفر فروشی

22 ساعت پیش در مطهری جنوبی

متراژ
112
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,250,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
کارگزاری املاک آریا
«««««««»»»»»»»
112متر 2خواب صفر فروشی
کلید دفتر