تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112متری 2خواب با 75متر قدرالسهم

آپارتمان 112متری 2خواب با 75متر قدرالسهم

1 روز پیش در زعفرانیه

متراژ
112
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏45,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏410,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
آپارتمان 112متری 2خواب
خوش نقشه نسبت به متراژ
غرق درنور کم واحد
75متر قدرالسهم زمین
آینده خوب برای سکونت وسرمایه گذاری
پارکینگ وانباری
دسترسی آسان وبهترین فرعی
برای بازدید لطفا یک روز قبل هماهنگ شود.