تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 112متری بهار غربی

آپارتمان 112متری بهار غربی

1 ساعت پیش در گلشهر

متراژ
112
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,589,000 تومان
طبقه
3
آپارتمان 112متری دوکله رو به آفتاب(یک طرف اول شمالی یک طرف خ بهار)
سند تک برگ با پارکینگ و انباری