تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متر آل آقا

آپارتمان 113 متر آل آقا

2 هفته پیش در کرمانشاه

متراژ
113
ساخت
1389
قیمت کل
‏9,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,610,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
113 متر آپارتمان دو خواب

سند تک برگ

قابلیت دریافت 1 میلیارد وام
قابلیت 900 میلیون رهن

مشاورین املاک صدف
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
آدرس دفتر املاک: برق نبش کوی ششم املاک صدف