تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متری / 2 خواب استاندارد / نوساز

آپارتمان 113 متری / 2 خواب استاندارد / نوساز

1 هفته پیش در رودباری

متراژ
113
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,796,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
با سلام و احترام...

4 طبقه
طبقه سوم
کابینت ام دی اف
کف سرامیک
دارای 2 خواب با کمد دیواری
آسانسور
پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم
فول امکانات

---------------------------------------------------------------------------------------------------

آدرس دفتر :خیابان رودباری ، بلوار جوادزاده ، املاک ابوذر

کارشناس و مشاور در امور ملکی : مهندس اسدی

⚜️دارای پروانه تخصصی [درجه یک] املاک و مستغلات⚜️

✍️مالکین محترم جهت ثبت قراردادها و فایل های خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت ملک خود حضوری و یا بصورت تلفنی با ما در ارتباط باشید