تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113 متری

آپارتمان 113 متری

1 هفته پیش در ۱۷ شهریور

متراژ
113
ساخت
1396
قیمت کل
‏8,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,106,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
مشخصات ملک

متراژ: 113 متر
نوع ملک: آپارتمان
️ تعداد خواب: 2
️ تعداد طبقات 3 / طبقه: 1
سال ساخت: 1396
پارکینگ: دارد
انباری: دارد
آسانسور: دارد
سند: 6دانگ ملک
سیستم گرمایش شوفاژ / سرمایش: کولر
وضعیت ملک: نوساز / بازسازی شده / بسیار تمیز
قیمت: هشت میلیارد و ششصد میلیون تومان (قابل مذاکره / مقطوع)
⭐ ویژگی های شاخص : کلا سه واحد تک واحدی
نزدیک به بازار 17شهریور و بازار رضا و ایستگاه مترو
کد 238
☎️ جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مقدم در خدمتم
✨ املاک رویال