تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 113متری سه خوابه مجتمع پرنیان

آپارتمان 113متری سه خوابه مجتمع پرنیان

7 ساعت پیش در اراک

متراژ
113
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,893,000 تومان
طبقه
5
به نام خالق هستی

✔️اگر قصد سرمایه گذاری در مناطق پر خرید و فروش
✔️این ملک باارزش با ویو ابدی از دست ندهید

✔️آپارتمان فوق سه خوابه
✔️پذیرایی بزرگ با چیدمان عالی
✔️ویو ابدی روبه دریاچه و شهر
✔️کلید نخورده.
✔️واحد خام
✔️پکیج
✔️دو لاین آسانسور
✔️نگهبانی 24ساعته.
✔️لابی شیک
پارکینگ اختصاصی
انباری بزرگ

✔️فروشنده صدر صد قطعی
✔️قیمت استثنائی

--------------///////////--------------
مشاور شما :جعفری.