تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 114 متری شهرک قدس فاز 2

آپارتمان 114 متری شهرک قدس فاز 2

3 روز پیش در آبیک

متراژ
114
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,035,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کل آپارتمان 3طبقه تک واحدی جنوبی تازه ساخت تمیز واحد 2 خواب نور گیر میباشد هردو کمک دیواری دارد نما رومی کل راه پله سرامیک میباشد بدون یک ریال هزینه تخفیف جزئی پای معامله داده میشود