تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 115متری/سرشار از نور طبیعی/ویو دار/

آپارتمان 115متری/سرشار از نور طبیعی/ویو دار/

1 هفته پیش در باغ زیار

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏17,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,608,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️دپارتمان املاک اوسان⚜️
خرید فروش : رهن اجاره : مشارکت در ساخت
ادرس : بلوار کشاورز چهار راه مفتح کنار گذر میثمی روبروی بیمارستان رز
______
❌خانه ای که خورشید میهمان همیشگی آن است❌
با سلام
یک واحد صفر کلید نخورده واقع در قلب باغ زیار ✔️
دو خواب ✔️
نورگیر جنوبی / ویو عالی / دلباز✔️
جهت اطلاع بیشتر و اطلاع از موارد مشابه تماس حاصل فرمایید ✔️
مشاور شما عشقی ✅