تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 116متری محدوده فرهنگیان

آپارتمان 116متری محدوده فرهنگیان

2 هفته پیش در پاسداران

متراژ
116
ساخت
1397
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,034,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
توضیحات
⛔️اپارتمان116متری محدوده فرهنگیان ⛔️
❇️ کد فایل :11111
❇️محدوده ملک: فرهنگیان
❇️متراژ بنا116متری
❇️وضعیت ملک : آپارتمان فول
❇️طبقه : سوم
❇️ موقعیت ملک شمالی جنوبی
❇️سند ملکی
❇️خوش نقشه
❇️ دو خواب
❇️دو واحدی
❇️جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید
**پارسا**
❇️خرید و فروش و مشارکت ملک ویلایی در سریع ترین زمان توسط سازنده مجرب و با رزومه
برج سفید ، جایی که رویاها به خانه می رسند
شعبه یک میدان لاله ،ابتدای بلوار پاسدارن

فروش آپارتمان