تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متر//مرزداران

آپارتمان 117 متر//مرزداران

4 روز پیش در تبریز

متراژ
117
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,837,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
املاک مجلل
✨ املاک مجلل برای شما بهارین ترین روزها و بهترین انتخاب ها را آرزو می کند ✨

فروش آپارتمان سه نبش مرزداران راجی

● 117 متر
● سه نبش / تک واحد
● طبقه 4 از 4
● سال ساخت 92
● دو خواب

امکانات واحد:

○ آسانسور
○ پارکینگ
○ بالکن قابل چیدمان
دارای 40 متر حیاط خلوت
○ فول نصبیات
نورگیری بینظیر
سند تک برگ

مناسب خانواده های خاص پسند در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه.

☎️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مدیریت: حامد منصور حسینی
مشاور شما: تینا غیبی