تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متر پادگان/بسیار خوش نقشه

آپارتمان 117 متر پادگان/بسیار خوش نقشه

2 سال پیش در قزوین

متراژ
117
ساخت
1395
قیمت کل
6٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬128٬000 تومان
طبقه
3
◀️ املاک دی دانشگاه
◀️ خیابان دانشگاه جنب داروخانه پارس بین کوچه32و34
-------------------------------------------------------------------
⚜️✔️مالکان محترم لطفا جهت ثبت ملک
خود در پنل املاک دی عدد 1 رو به این شماره ارسال نمایید تا در زمان مناسب با شما تماس بگیریم⚜️✔️
کارشناس:مهندس آقاسی
4طبقه 16 واحدی
طبقه 3
2 تا آسانسور
جنوبی
کیفیت ساخت عالی
پارکینگ مسقف
به دلیل مهاجرت ب فروش میرسد در صورت توافق وسایل منزل نیز یکجا ب فروش میرسد
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ...