تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 117 متری سندار رو به نما سبز 2 حیدری

آپارتمان 117 متری سندار رو به نما سبز 2 حیدری

1 هفته پیش در سرحدآباد

متراژ
117
ساخت
1403
قیمت کل
‏6,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,948,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅متراژ 117
✅سرایداری
✅املاک سبز 2 : بلوار بخشی بین پمپ بنزین و پمپ گاز روبروی کارواش تاج
✅کارشناس ملکی: ابراهیم حیدری