ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 117 متری نوساز کلید نخورده در فردیس
آپارتمان 117 متری نوساز کلید نخورده در فردیس
21 ساعت پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
117
ساخت
1403
قیمت کل
10,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,598,000 تومان
طبقه
1
اگه به دنبال فروش سریع یا اجاره ملک خود با بهترین قیمت در منطقه فردیس هستید، ما در کنار شما هستیم تا این مسیر رو براتون کوتاه کنیم.
مشخصات این ملک نمونه
- متراژ: 117 متر خوش نقشه
- سال ساخت: 1403 (نوساز)
- تعداد اتاق: 2 خواب استاندارد
- طبقه: اول
✨ امکانات و ویژگی ها
- دارای پارکینگ اختصاصی
- آسانسور فعال
- انباری کاربردی
- موقعیت عالی در فردیس
هماهنگی و بازدید
برای سپردن ملک خود جهت فروش و اجاره در کمترین زمان ممکن، یا بازدید از این فایل، همین حالا تماس بگیرید. مشتاق راهنمایی شما هستیم.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت