آپارتمان 118 متری واقع در روبروی پارک شهر
20 ساعت پیش در گرگان
کپی شد
قیمت کل
9,322,000,000 تومان
قیمت هر متر
79,000,000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
#گرگان_کوچه بوعلی
#کد_فایل_5571
تاریخ:1405/02/18
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 118
تعداد اتاق 2
طبقه 1
کل طبقات ساختمان 6
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 12
سال ساخت 1402
موقعیت ملک : شمالی,جنوبی
جهت واحد : شمالی,جنوبی
مشخصه ملک : فول امکانات,راه مشترک
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : داکت اسپلیت,پکیج و رادیاتور,گرمایش از کف
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,گچ
سایر امکانات : تراس,بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار,پنجره دو جداره,نور پردازی
وضعیت سکونت : سکونت مالک
پارکینگ اختصاصی
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,مفروز,تک برگ,اعیان,عرصه
امتیازات : آب,برق,گاز
مبلغ متری :79,000,000 تومان
مبلغ کل :9,322,000,000 تومان
کارشناس مشاور: شموشکی مفتخر به ارائه فایلهای متنوع ومتناسب با سلیقه شما مشتریان محترم در کلیه زمینه ها فعالیت دارد فقط کافیست که به ما اعتماد کنیدخانه رویائیتان نزد ماست فقط خرید پایان کارنیست بلکه آغاز یک تعهد است
آدرس دفتر : ملل نبش ملل نهم