تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 119 متری / دو طبقه دو واحد

آپارتمان 119 متری / دو طبقه دو واحد

3 هفته پیش در امامزاده

متراژ
119
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,025,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گرمایش
شوفاژ
تأمین کننده آب گرم
پکیج
تعداد کل طبقات
2
⚜️مشاورین انزلی ملک
✅️فروش آپارتمان 119 متری با دسترسی خوب به خیابان اصلی
✅️دو خواب به همراه کمد دیواری
✅️پارکینگ بدون مزاحم / انباری
✅️2 طبقه ی تک واحدی
✅️طبقه اول
✅پکیج / شوفاژ
✅️هود و گاز رومیزی/ کابینت MDF
✅️قیمت قابل مذاکره است

لطفا برای بازدید و اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید