تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری فاز یک

آپارتمان 120 متری فاز یک

1 سال پیش در ازنا

متراژ
100
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬300٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
فروش آپارتمان مسکونی
موقعیت:فاز یک
مشخصات:
متراژ 100متر
مشاور مهدی مهدوی