تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120 متری /مارلیک

آپارتمان 120 متری /مارلیک

2 هفته پیش در ملارد

متراژ
120
ساخت
1401
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,916,000 تومان
طبقه
6

داود قاسمی هستم کارشناس امور ملکی منطقه
درکنارت هستم تا بهترین تجربه خرید و فروش ملک رو داشته باشی

کد آگهی 248

آپارتمان بسیار خوش نقشه و نورگیر

شمالی رو به نما

غرق نور سالن پرده خور

متراژ. 120

تعداد خواب 2

پارکینگ.انباری.آسانسور

سند شش دانگ آماده انتقال

آشپزخانه mdf کابینت تمیز و شیک

کف سرامیک. سرویس ایرانی و فرنگی

دسترسی عالی

مخصوص خاص پسندان

برای بازدید یا اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید

شما می توانید آپارتمان خودتون رو برای فروش در کوتاهترین زمان ممکن به ما بسپارید

املاک بهاران با 2 شعبه فعال در مارلیک و بیش از 30 سال سابقه درخشان درمنطقه

شعبه مرکزی مارلیک فاز سه خیابان شیوا

شعبه یکم مارلیک پرنیان روبروی کوچه نیلوفر