تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120متر سند* پنت هوس* پارکینگ اختصاصی

آپارتمان 120متر سند* پنت هوس* پارکینگ اختصاصی

3 روز پیش در فلسطین

متراژ
120
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,333,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
***** Shokrgozar *****

فروش آپارتمان 120متری
♦️شیک و فول بازسازی شده

سند کاربری مسکونی
قابلیت استفاده مسکونی و تجاری

طبقه چهارم
4 طبقه 11 واحد ( این طبقه2 واحدی)
مشاعات شیک و تمیز

سالن دنیای نور و پرده خور
قابل چیدمان با هرسلیقه

2 دوخواب بزرگ نورگیر
ظرفیت تخت خواب دونفره
یک خواب مستر

✴️ سرمایش : 2 دستگاه اسپلیت

آشپزخانه کاربردی
گاز رومیزی و هود

✳️ پنت هوس زیبا و دلباز
27 متر که 9 متر محاسبه می شود

✅ پارکینگ اختصاصی/ آسانسور

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.

✳ مشاور شما : آقای شکرگزار
دپارتمان املاک توافق