تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 120متری2خواب / قیمت بورسی / خلوت/ خ الهیه

آپارتمان 120متری2خواب / قیمت بورسی / خلوت/ خ الهیه

2 هفته پیش در الهیه

متراژ
120
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,630,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,916,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
2
⚜️ گروه مشاورین املاک بیشه ⚜️

«➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖»

‼️قابلیت قرار دادن آسانسور و بالابر ‼️
‼️سند تک برگ آماده انتقال‼️
‼️قابلیت گرفتن یک میلیارد وام مسکن ‼️

✅آپارتمان 120متری با نقشه بسیار عالی
✅دو خواب بزرگ با نور گیری عالی و کمد
✅دارای قدرالسهم عالی از زمین 300 متری
✅پارکینگ مسقف اختصاصی و انباری بزرگ
✅سالن مربعی شکل و راحت برای تزئین کردن
✅ساختمان خلوت هر طبقه 2 واحدی کلا 5 واحد
✅بهترین لوکیشن منطقه با تضمین سود 100 درصدی
✅واحد بسیار تمیز به دلیل سکونت خود مالک
✅دلیل فروش زیاد شدن جمعیت و نیاز به واحد 3 خواب
✅دسترسی عالی به مراکز خرید ، درمانی ، رفاهی ، ایستگاه اتوبوس ، بوستان و پارک ، سیتی سنتر (فدک مال) ، باغ فدک ، بازار کوثر 12 و ...

✔️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

«➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖»

⭐ کارشناس ملک : آقای قربانی

راهنمایی ما ، انتخاب شما

«➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖»

‼️هنوز خانه ی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ؟

پس همین الان با ما تماس بگیرید ،تا بهترین گزینه هارا به شما معرفی کنیم !